Loading...

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

dnb.sk chat roomdnb.sk chat room

Close

Online users

You have been away click here for refresh.

  Slovak & world drum 'n' bass scene - 0 users logged in  Artists zone

  Huspi (dnb.sk / Nuclear)

  Huspi, pôvodom z Prievidze, ale už 11 rokov žijúci v Bratislave. Jeho prvý kontakt s drum and bassom bol na festivale Pohoda keď mal 17 rokov. Po koncerte, vtedy ešte nie tak známych Indy & Wich všetci jeho kamaráti odišli "dupať" na techno, jeho však zlákali zelené lasery z vedľajšieho stageu, kde hral práve dNb. Pretancoval celý večer a ráno odchádzal s pocitom, že toto si niekedy ešte musí zopakovať. Pár mesiacov na to sa dozvedel, že v neďalekom Partizánskom sa konajú akcie kde sa hráva práve táto hudba a tým to všetko začalo...

   

  Vtedy jeho sluchu lahodil hlavne jump-up a producenti a DJi ako Hype, Aphrodite, Grooverider či Fabio. S pribúdajúcim časom sa mu ale čím ďalej tým viac začínali páčiť tvrdšie odnože dNb a mená ako Ed Rush & Optical, Bad Company, Dieselboy, Dom and Roland postupne odstavili predchádzajúcich spomenutých.

   

  Veľký zlom nastáva s prijatím na vysokú školu do Bratislavy. Víkendy strávené na akciách v Bratislave, Nových Zámkoch, Partizánskom, rodnej Prievidzi, Viedni či Brne sa stávajú takmer pravidlom.

   

  Niekedy v tomto čase mu už prestáva stačiť len počúvanie dNb a behanie po akciách. Chce to niečo viac. Zhodou okolností, kamarát kúpil nové Vestaxy, a tak postupne zháňa dosky a chodí k nemu trénovať. Koncom roku 2007 sa stáva členom 'Nuclear Crew'. Spolu so Spirom, Matisom a Swatchom sa začína podieľať na organizovaní drum and bassových akcií v legendárnom Subclube (predtým U club). Pod touto značkou sa im podarilo zabookovať mená ako DJ Marky, High Contrast, Spor, Apex, Chris Renegade, Panacea, Klute, Aeph, Dub Elements, Miss Redflower, Skitty, Kenei... Postupne naberá na odvahe (je totiž neskutočný trémista :)) a čím ďalej tým viac ho možno vidieť aj za gramofónmi.

   

  Pod vplyvom rôznych okolností 'Nuclear' začiatkom roku 2011 upadá do umelého spánku, v ktorom zotrváva do dnešných dní. Rok na to sa spolu s Matisom stáva členom zabehnutého zoskupenia 'dnb.sk' a rezidentom parties 'dnb.sk @ Subclub presentz'. V súčasnosti všetku svoju energiu venuje spoluorganizovaniu práve týchto akcií. 

   

  Medzi jeho obľúbených producentov patria: Spor, Feed Me, Aeph, Memtrix, Joe Ford, Mefjus, Alix Perez, High Contrast, Rockwell, Lenzman... a hudba z vydavateľstiev ako LIFTED Music!!!, BSE recordings, Hospital Records, Metalheadz, Subtitles Recordings, Renegade Hardware...

  Currently 9.0 out of 10 stars, 8 votes

  Future events

  Huspi (dnb.sk / Nuclear) will play at 0 parties and has played 0 at parties.

  You must be loged in, to post a comment!


  Comments

  • masterm

   masterm | Subject: gca | Thu, Oct 1st 2009, 10:17
   Quote this comment

   Ahoj.

   Organizujeme projekt getCreACTIVE. Hľadáme možno teba - hudobníka, ktorý zašle svoju tanečnú skladbu spolu s prihláškou nám na mail - getcreactive@nom.sk . Na základe internetového hlasovania sa vyberie najlepšia skladba a na ňu sa natočí videoklip v bratislavskom Subclub-e, ktorý bude následne propagovaný na internete a aj v televíziách. Deadline na poslanie je 30.10.2009. viac info na www.gca.nom.sk.

   Milan

  • Kryton

   Kryton | Subject: SeBass | Thu, Apr 3rd 2008, 20:53
   Quote this comment

   No sme zvedavy :-)

  • semier

   semier | Subject: fajne | Sat, Jan 19th 2008, 10:18
   Quote this comment

   fajne fajne


  Inquiry

  Sledujete dianie okolo netlabelov, ktoré ponúkajú hudbu zadarmo?

  RESULTS

  Signall_FM  © dnb.sk crew 2002
  Webhosting sponzorovaný spoločnosťou WebSupport

  Toplist
  Toplist