Loading...

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

dnb.sk chat roomdnb.sk chat room

Close

Online users

You have been away click here for refresh.

  Slovak & world drum 'n' bass scene - 0 users logged in  Artists zone

  Pronk

  Vlastným menom Marian Papp, rodák z Galanty. S drum and bassom sa stretol ešte v roku 2000, keď vošiel do malinkej miestnosti na Vodnej veži, na akcii zvanej BeeFree. Vtedy ešte netušil čo sním tá hudba spraví..Uchvátila ho rýchlosť zlomených beatov a celú noc pretancoval.Od vtedy skoro nie je deň, aby si nevypočul nejaké zlámané beaty..Prelomový bod bol v roku 2009, keď vo februári sa rozdhodol že by veľmi rád vyskúšal aj mixovanie a objednal si prvú platňu.Potom to už išlo samo....Síce trvalo dlhšie kým si všetko zaobstaral, ale do októbra už bol mixák aj gramofóny k dispozícii. S pomocou kamaráta Dj Galu, ktorého môžete poznať z techno sféry sa začal učiť mixovať. Hrával každý deň aby sa čím skôr mohol vyskúšať aj pred obecenstvom.Jeho premiérová akcia bola hneď o mesiac v Nitre v Novej Pekárni na akcii Symetrics. Potom sa pravideľne zúčastňoval tejto akcie, ale mal možnosť si zahrať aj na akciách ako Decadance (Metroklub), Wash da Brain (CCX), Drum machine (GA), dnb.sk@Subclub, BASS (Element),Bassmission, Cranktime, a ešte po rôznych kluboch a festivaloch po Slovensku. V roku 2010 sa mu podarilo dostať do súťaže MiniBass New generation medzi 20 najlepších začiatočníkov a mohol sa odprezentovať v 3.kole tejto súťaže v prievidzskom Element klube spolu s ďalšími 5 súťažiacimi. Aj keď prvý krát sa mu výhra nepodarila nenechal to len tak a trénoval ďalej. V roku 2012 sa znova prihlásil do tejto súťaže a podarilo sa mu vyhrať jedno zo súťažných kôl.

  Mal možnosť si zahrať po bokoch známych mien ako: Spinline,Mefjus,Neonlight, John B, Unknow Error,Exorcist,Smote, Soundphreakers, B-complex, Pixie, Lixx, Gabanna, Kato,Beaty,Cenco&Dykman.....
  Jeho najoblúbenejšie subžánre drum and bassu sú neurofunk, hardstep, darkstep, deep a soulfull drum and bass. Medzi jeho najhrávanejších interpretov patria Rascal&Klone, The Upbeats, Mistabishi, Misanthrop, Phace, Prolix, C4C, BSE, Spor, TemperD, Mindscape, State of Mind,Audio, Break,S.P.Y a mnoho mnoho ďalších.

  Currently 0.0 out of 10 stars, 0 votes

  Future events

  Pronk will play at 0 parties and has played 6 at parties.

  You must be loged in, to post a comment!


  Inquiry

  Sledujete dianie okolo netlabelov, ktoré ponúkajú hudbu zadarmo?

  RESULTS

  Signall_FM  © dnb.sk crew 2002
  Webhosting sponzorovaný spoločnosťou WebSupport

  Toplist
  Toplist