Loading...

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

dnb.sk chat roomdnb.sk chat room

Close

Online users

You have been away click here for refresh.

  Slovak & world drum 'n' bass scene - 0 users logged in  News

  Profil: C.phone // Beat Right #9

  14.11.2008 sa uskutoční posledné pokračovanie akcie Beat Right v klube Elam - Bratislava. Pripravili sme pre Vás naozaj lahôdku na záver - 3 parkety a všetky v znamení lámaných beatov. Na drum and bassovom parkete sa ako headliner ukáže český dj a producent C.phone, o ktorého kvalite sa nedá pochybovať.

  Pozrite si promo video zoskupenia No Money, v ktorom C.phone pôsobí.


  No Money & Mc Coppa - Promo video

  Profil No money

  Pod aliasom No Money sa skrýva drum and bassové duo c.phone a limitedd. V ankete Czech DNB Awards 2007 zožali úspechy v podobe dvoch ocenení: Producent roku 2007 a Track roku 2007.

  2007-award.jpg

  Skôr ako sa vrhli na spoločnú produkciu boli obidvaja uznávanými Djs a dodnes hrajú ako členovia ostravskej crew zvanej dvoika.troika. V roku 2004 našli spoločnú cestu do štúdia a prvý úspech nenechal na nich dlho čakať. Už aj pred tým, od roku 1996 sa venoval C.phone produkcii, ale išlo skôr zo začiatku o hip hop.

  No Money prišli s charakteristickým zvukom ovplivneným neurofunkom a zároveň čerpajúc z toho nejlepšieho z dalších drum & bassových štýlov. Spájajú nekompromisné rebelstvo s precizne odmeranými basami a beatmy.

  Skoro zaujali britský digitální label Evopro Recordings, ktorý pripravil k vydániu ich explozivní debutové LP Drum Drama dostupné okrem iného aj cez Beatport.com. Dalšie hitové singly vzápetí nasledovali : u Flexible Records vyšiel Goro remix, u Future Pressure Recordings track Otrozon a kolaborácia s Brazílcom Ban Banem nazvaná Warporizer.

  no-money1.jpg

  V najbližšej dobe se na pultoch vinylshopov objaví druhý release od Future Pressure Recordings: track Blast nadcho aj Ed Rushe a No Money na ňom znovu spolupracovali s Ban Banem. Great Betrayer je pre zmenu remixom ruského diela talentovaného producenta Implexe. Okrem toho label Ease Up vydal spoluprácu s MC Coppou nazvanou Troublesome a Protogen Records vypustil von temné hity Narcothon, Badman a Future Shock, na ktorom se podielal další ostravský producent Sub.D.Visionz. Momentálne bol vypustený vinyl u labelu Close 2 Death, kde jedna strana patrí tracku „Sylar" od No Money a druhá remixu od Bulletproof. Ďalej sa u Close2Death chystá No Money singel s trackmi „Half Life" a „Red alert" a následne i EP.

  Na dalšom anglickom labeli First Generation vydali singl „Lets Move" (VIP) (víťazný track ankety Czech DNB Awards 2007) a „Rapid Recognition", ku ktorému prispel i mladý ostravský producent Suez.

  Kúzlu No Money podľahli producenti a DJs po celom svete a ich tracky rotujú v setoch takých projektov ako sú Ed Rush, State of Mind, John B, Moving Fusion, Purple Unit, Paul B, Counterstrike, Masheen, Simon Bassline Smith, Drumsound, AK1200, Chris Renegade, Sigma, Wayz, Identity ...

  Nepravidelne pripravujú No Money drum & bassovú noc Much Louder, ktorá si odbassovala svoju druhú sezónu v klube Fabric a kde vystúpili popredné ména celosvetové drum & bassovej scény.

  Okrem toho pracujú na Much Louder Mixoch.

  Určite si nenechte ujsť návštevu internetového profilu od No Money, vypočujte si zbrusu nové tracky na www.myspace.com/nomoney23

  C-Phone (Dj, Producent, Promoter)

  Obľúbené labely, producenti:

  RAM, DSCI4, LIFTED, VIRUS,RENEGADE HARDWARE, BSE, CITRUS, C2D, Ed Rush & Optical, Jade, Identity, TaskHorizon, Rico, Mindscape, Noisia, Spor, Apex a mnoho dalších.

  cphone2.jpg

  Mixovaný set No Money exluzívne pre esprit records si vypočujete tu. Mixovaný set s No Money a s MC Coppom nájdete tu

  Viac info nájdete na

  Okrem tohto pána sa na akcii predvedú ešte 14 dji na troch parketoch.
  Ďalšie info o akcii čoskoro. 

  Vo vysielaní Rádia_FM môžete vyhrať vstupenky na akciu. 

  flayer.jpg

  You must be loged in, to post a comment!


  Comments


  Related

  Inquiry

  Sledujete dianie okolo netlabelov, ktoré ponúkajú hudbu zadarmo?

  RESULTS

  Signall_FM  © dnb.sk crew 2002
  Webhosting sponzorovaný spoločnosťou WebSupport

  Toplist
  Toplist