Loading...

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

dnb.sk chat roomdnb.sk chat room

Close

Online users

You have been away click here for refresh.

  Slovak & world drum 'n' bass scene - 0 users logged in  News

  Beat Right #9 - Reagga jungle stage

  14.11.2008 sa uskutoční posledné pokračovanie akcie Beat Right v klube Elam - Bratislava. Pripravili sme pre Vás naozaj lahôdku na záver - 3 parkety a všetky v znamení lámaných beatov. Pozrite si, kto zahrá na parkete v znamení ragga junglu.

  DJ OMEK (CZ)

  DJ Omek sa s elektronickou hudbou stretol asi pred 8 rokmi. Od svojho začiatku bol jeho favoritom jungle a drum and bass. Nepravidelne v Zlíně organizoval junglovu noc s názvom Prostor Ritual. Vždy kladie dôraz na vizuálnu stránku, ako dekorácie a videoprojekcia. Omek hráva v rodnom Zlíně, na Morave, či na letných open air akciách.

  omek.jpg

  Najradšej hráva raggajungle, prelínaný old schoolem (rok 1994 a menej), avšak hrá všetko od inteligent & chill out dnb, jazzový dnb (E-Z Rollers, Calyx atd), hard step až po amen jungle. Omek má doma poriadne veľkú zbierku vinylov dnb a jungle - niečo cez 600 vinylov! Taktiež tracky rád mixuje s teknem, neváha siahnut i po hip hopu, alebo raggae.

  http://www.myspace.com/omekjungle

  DJ STANLEY (SELECTOR CREW)

  Narodený 8.9.1980 v Piešťanoch. V 90tych rokoch počúval hlavne rave,hardcore a ďaľšie odnože elektronickej hudby. Popritom hrával na otcovu starú bassgitaru, dedov kontrabas a chodil na trampské akcie, ako aj na technopárty ako booomerang a podobne.

  stanley.jpg

  V roku 2001 sa poprvý krát dostal za gramofóny u kamaráta, keď spolu roztáčali techno platne. O rok neskôr sa vybral do Prahy si kúpiť vlastné gramce a pri tejto príležitosti sa mu náhodou dostala pod ihlu doska Dylan - Junglism. Jeho smer djingu bol v tom momente rozhodnutý. Ďaľších pár mesiacov trávil trénovaním a dostal prvú možnosť si zahrať. Debut sa odohral v klube 22, v jeho rodných Piešťanoch. Vždy túžil po hraní v klube Duna a preto v roku 2004 využil možnosť a prihlásil sa do sutaze Jim Beam wanted DJ. I keď sa do finále nedostal, bral to z tej stranky že si konečne zahral v Dune. Na ďaľšiu jeseň objavuje v miestnych novinách inzerát na post bassgitaristu v reggae a ska kapele Common Pippal. Vtedy znovu oprášil otcovú bassgitaru a začala sa jeho ďaľšia cesta hudobnou scénou. Odohral s nimi množstvo koncertov, a popri tom ako dj hráva hlavne ragga jungle, dancehall, hiphop ,dubstep a hardcore techno.

  MixSet: Stanley - Jungle Selector

  Dj Wiruz

  Je podpriemerný DJ, ktorý sa pretlačil na scénu len kvôli kámošom a robením nezaujímavého webu, ktorý čítaju len deti, ktoré nič o drum'n'basse nevedia. Už odmála bol flákač a nikdy necvičil, čo je poznať na akciách, keďže stále krumpli. Toto je dôvod, prečo je na scéne známy, keďže superDJov a veľmi talentovaných djov je ako adeptov do superstar. Nehral popri veľkých menách a ani na najvačších akciách, keďže sa kvôli svojím telesným proporciam tak hlboko vryť nedokáže (taktiež je žgrloš a nikomu nekúpi borofku).

  wiruz.jpg

  S hudbou začal už v škôlke, kde mlátil deti paličkami od bubna. Neskôr sa jeho vzťah k hudbe prehlbil, ked bol na hudobnom tábore, kde mal prvý zážitok so zobcovou flautou. Odvedy sa dá povedať, že ma hudbu v tele. Od samotného počúvania k aktu aktívneho hrania ho priviedla jeho vášen k vareniu na keramickej dvojplatničke.
  Na DJingu zbožnuje bar zadara a veľa mladých polonahých fanyniek vo VIP stagoch.Ragga Jungle hrá len preto, že ho počúva veľa sfetovaných ľudi, ktorí sa v ňom veľmi nevyznajú. Jeho DJsky vzor je DJ Neutral.

  Home: selector.sk

  Dj Bugan

  Mnohí z nás ho poznajú ako priekopníka ragga junglu na slovenskej scéne, ktorý hrá už niekoľko rokov. Jeho sety sú originálne, prekvapivé, plné reggae vokálov a oldschoolu. Prvý krát sa zjavil na scéne v roku 2001, bok po boku Larry-ho a Bisley-ho na drumnbassovej akcii v legendárnom moravanskom Clube 22, kde hľadal cestu kam bude jeho djská cesta smerovať. Začal hrávať jemné liquidy, prešiel tvrdým darkstepom a skúsil aj tanečnosť jumpup-u. Niekoľko rokov patril do bookingu dnb.sk spolu s Kiarou, Dus@nom, Minkzom a Asteriksom, avšak jeho hudobné zameranie smerovalo inam. Všetky tieto štyly do určitej miery vyčerpal a hľadal nové inšpirácie, ktoré našiel v jeho obľúbených štýloch reggae a dancehall. V spojení týchto štýlov s rôznymi odnožami dnb sa našiel a hráva ich do súčastnosti. So svojimi podobne orientovanymi kamošmi v roku 2005 založil zoskupenie Selector crew.

  bugan.jpg

  Bol rezidentom viacerých drumnbass-ovo ladených nocí, najdlhšie v bývalom Clube 22 v Piešťanoch. Svoje umenie prezentoval po väčšine slovenských kluboch, medzi inými aj v Dune, SubClube, Resete, No 3, či dokonca vo viedenskom Flexe (spolu s Wickedsquad). Hranie v tomto klube s najlepším zvukom široko ďaleko bolo jeho najsilnejším djským zážitkom, ktorý praje zažiť každému djovi.

  Home : selector.sk
  MixSet: Bugan - Respect

  Dj Stroho

  Vlastným menom Pavol Slamka. Hraniu sa venuje od svojich 17tich rokov, spočiatku to boli kruté časy strávené s Traktor Dj studiom. Postupom času začal pravidelne navštevovať akcie a spoznal sa s Buganom, ktorý mu požičal svoje remienkové gramce s prirobenými pitchmi a vysvetlil mu základy, ktorých sa ma držať
  Vinyli pribúdali a tak sa začal púšťať do menších akcii v trstínskom Moodbare, kde ma odkrútené hodiny a dni čí už v napitom, podnapitom alebo triezvom stave. Od začiatku hrania si nakupuje pestré tracky s ktorými rád experimentuje. V jeho repertoári je veľa drum n bassu ale postupom času začal nakupoval len jungle ľahších odnoží plný vokálov. Je organizátorom akcie Necbreak, ktorá bola vždy plná junglu ale aj drum n bassu a vystriedalo sa na nej veľa známych či menej známych djs. Má rád borovičku a pivo ale najlepšie až po hraní. Jeho Djskym vzorom je Omek.

  stroho.jpg

  Vo vysielaní Rádia_FM môžete vyhrať vstupenky na akciu.

  beatright9flyer.jpg

  You must be loged in, to post a comment!


  Comments

  • qbeeek

   qbeeek | Subject: .. | Mon, Nov 10th 2008, 21:30
   Quote this comment

   chalani ale bez hardcoreu pls..bolia ma nohy....

  • tinap666

   tinap666 | Subject: * | Fri, Nov 7th 2008, 19:58
   Quote this comment

   juchu chu chu.. budeme mat spotenu pazuchu :D

  • ivusko

   ivusko | Subject: 2 omek | Thu, Nov 6th 2008, 14:56
   Quote this comment

   teraz to mozes napravit a platne nezabudnut...

  • omelka

   omelka | Subject: ortodox style | Thu, Nov 6th 2008, 14:28
   Quote this comment

   3lo said:
   a ked prisiel hrat do ZM na parkart fest , zabudol si dosky doma :D

   taky me mrzi, ze jsem to rekl a neodehral michany jungle/breakbeat set
   ...ale takhle jim to nezapadalo do dramaturgie :D

  • wiruz

   wiruz | Subject: xxx | Thu, Nov 6th 2008, 12:59
   Quote this comment

   3lo said:
   a ked prisiel hrat do ZM na parkart fest , zabudol si dosky doma :D


   a naco ked mal zo sebou serato ?

  • stroho

   stroho | Subject: dosky | Thu, Nov 6th 2008, 11:55
   Quote this comment

   3lo said:
   a ked prisiel hrat do ZM na parkart fest , zabudol si dosky doma :D

   aj to sa stava.

  • 3lo

   3lo | Subject: for fun | Thu, Nov 6th 2008, 10:49
   Quote this comment

   a ked prisiel hrat do ZM na parkart fest , zabudol si dosky doma :D

  • wiruz

   wiruz | Subject: Omek | Thu, Nov 6th 2008, 08:02
   Quote this comment

   Dodam este ze ma vlastny soundsystem, ktorym dost casto robi randal na freetekoch po okoli Noveho Jicina a Zlina...


  Related

  Inquiry

  Sledujete dianie okolo netlabelov, ktoré ponúkajú hudbu zadarmo?

  RESULTS

  Signall_FM  © dnb.sk crew 2002
  Webhosting sponzorovaný spoločnosťou WebSupport

  Toplist
  Toplist