Loading...

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

dnb.sk chat roomdnb.sk chat room

Close

Online users

You have been away click here for refresh.

  Slovak & world drum 'n' bass scene - 0 users logged in  News

  Beat Right #9 – ďalšie profily djs

  14.11.2008 sa uskutoční posledné pokračovanie akcie Beat Right v klube Elam - Bratislava. Pripravili sme pre Vás naozaj lahôdku na záver - 3 parkety a všetky v znamení lámaných beatov. C.Phona sme si už predstavili v tomto článku a celý ragga jungle stage sme si predstavili tu. Dnes si predstavíme ďalších djov, ktorí zahrajú na drum and bass stagi a Freestyle stagi.

  HABR100 (GH95612.SK) 

  habr100.jpeg

  Dj iWo (Digital inside)

  Momentálne sa venuje čisto drum and bassu, ktorý sa snaží nielen hrávať, ale aj produkovať. Jeho štýl hrania je poznačený technom a má rád rýchlejšie a sekanejšie prechody, časté efekty a pokúša sa miešať do drumu rôzne iné žánre hudby. Je členom dnb.sk crew a stará sa o grafiku tohto webu. Spolu s djmi MarBre a Bliss založili v roku 2006 vlastnú crew digital inside, pod ktorou spoločne vystupujú. Organizoval párty s názvom drum and bassovica v Bratislavskom Elame, ktorú časom posunul na akciu s dvoma parketmi s elektronickou hudbou s názvom Beat Right.

  iwo.jpg

  Momentálne hráva z traktor scratchu a drtí skôr rýchlejšie a tvrdšie veci.

  Obľúbeny producenti: Audio, Mindscape, Black sun empire, Bulletproof, Limewax, Evol Intent

  http://myspace.com/ivusko

  Dj MarBre (Digital inside)

  Od útleho detstva sa začal zaujímať o rôzne hudobne štýly. Bol ovplyvnený elektronickou hudbou najme tou experimentálnou, old skoolom, hardcorom či gabberom. Postupom času sa začal zaujímať o techno a v prevažnej časti o electro a house. Zažal organizovať malé Open Air akcie pre známych v Nitre a hľadal niekoho s kým by si rozumel po hudobnej stránke. V Bratislave sa zoznámil s Iwom, ktorý sa venoval v tej dobe Drum and Bassu. Spolu sa zhodli a začali mixovať. S dj Blissom sa zoznámil v Nitre a bol následne pozvaný na symbiózu v klube Pulzo, kde drtili DnB.

  marbrebr3.jpg
   

  V roku 2006 s Iwom začali organizoval akcie Drum and Bassovica v klube Elam a spolu s dj Blissom založili crew digital inside, pod ktorou teraz vystupujú. Táto akcia sa transformovala na akciu s názvom Beat Right, kde je Mar Bre rezident a spoluorganizátor.

  http://www.myspace.com/djmarbre

  Dj Siba (WGF)

  Obľúbení: producenti: Commix, Alix Perez, Calibre, Klute, Krust, Roni Size, Dkey, Sonic, Silent Witness, Break, Syncopix, Rusko, Benga, Skream, Caspa
  Mcs: Wrec, Tali, Dynamite, Kemo
  Slovenskí djs: Inso, Shutcoo, Biomat, Clive, Junior, Blubcat 

  siba.jpg
  Dubstep top5
  1. CASPA RMX- TC WHERES MY MONEY
  2. THE THUNDERCLAPS- JUDGMENT DAY
  3. SUICIDE DUB- DISTRESS SIGNAL
  4. J:KENZO- TEKNOBASS ORIGINAL MIX
  5. RUF- RUDEBWOY RIDDIM VIP
  DnB top5
  1. RUFIGE KRU / MONKEY BOY - DOS SCOT RMX
  2. CALIBRE - ROUNDHOUSE SOKITUME
  3. LYNX & ALIX PEREZ - ALLEGIANCE
  4. CLIPZ - PUSH IT UP (TC RMX)
  5. WICKED - NO GUNS INNA DANCE FEAT.DEMOLITION MAN 

  Dj Junior (Willsonic)

  Svieži talent na slovenskej klubovej scéne. Jeho djské korene siahajú na stredné Slovensko, kde začínal spoločne s členmi dnešného projektu Ear Drum Kru. Zvolenčan, ktorý sa z malebného mestečka do nášho hlavného mesta presídlil a na seba upozornil ako rezident klubu Spojka. Dnes je často k videniu v bratislavskom Subclube, či v Nu Spirit bare (ex budha bar), kde im na akcii 'Skladačka' s kolegom Vecom ide karta najvyššia.

  V jeho freestylových setoch výrazne cítiť zmes chutí brokenbeatu, drum'n'bassu, hip hopu, dubstepu, downtempa, houseu, alebo elektroniky, ktoré v konečnom dôsledku nespôsobujú bolesti brucha ako tortička od psíčka a mačičky, ale robia dobre pleti a o ich účinkoch sa nemusíte radiť so svojim lekárom, ani v lekárni. Počas víkENDov sa stretol za jedným stolom s legendami ako: Daddy G (Massive Attack), Andrew Weatherall (Two Lone Swordsman), Kode9, Dixon, Moonstarr, Jeff Milligan, DJ Spooky That Subiminal Kid and so on and so far...V súčasnosti pôsobí ako ko-ordinátor Red Bull Music Academy pre slovensko a mega mrte naysamviac si to užíva v produkčnom teame festivalu Wilsonic. Tchyeah... 

  Dj Effiks (Notape)

  Priamo pri zdroji - v bratislavskej vinylovej predajni Notape - sediaci bítológ Effiks zvykne zo svojej rozsiahlej zbierky vkusne vyberať len tie najlepšie kúsky, pričom sa nedrží žiadnych zbytočných štýlových obmedzení.

  effiks.jpg

  Na freestyle stage si berie the best of selection zo svojej zbierky dubstep placiek, raritky z breakbeatovej scény, baile-funku a krazy bassline electra.

  Biomat

  Professor Zet (Beat Alchemy)

  Ultimatívni vyznávač sub-basového a broken fundamentalizmu Profesor Zet nechodi po rovných, veselých, jasne osvetlených cestách beatových diaľnic, ale radšej si to udre mimo, do temného lesného porastu plného zlámaných stromov, medzi ktorými sa zrazu objaví čistinka plná muchotrávok a lysohlávok, uprostred ktorej, v chalúpke na stračej nôžke, pri svetle sliepňajúcej sviečky mixuje stará cigánka na dvojplatničke svoj nočný set. V jej beatovo-riddimovej alchýmii neplatia žiadne pravidlá, všetko je podriadené jedinému cieľu: priviesť každého zúčastneného k extatickému pocitu komplexnej integrity a oslobodiť ho od akýchkoľvek telesných aj psychologických závislostí a predsudkov. A znie to ako soundtrack k animovanému filmu o krtkovi pod spoločnou režisérskou taktovkou Davida Lyncha a Emira Kusturicu.

  effix-n-profesor-zet.jpg 

  Inak je to DJ, ktorý vo svojich eklektických setoch spája bíty rôznych štýlov - od viedenského downtempa cez balkan, hot step až po broken beat - do kompaktného organického celku. 

  Shutcoo (WGF)

  shutcoo.jpeg

  You must be loged in, to post a comment!


  Related

  Inquiry

  Sledujete dianie okolo netlabelov, ktoré ponúkajú hudbu zadarmo?

  RESULTS

  Signall_FM  © dnb.sk crew 2002
  Webhosting sponzorovaný spoločnosťou WebSupport

  Toplist
  Toplist