Loading...

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

Close

dnb.sk chat roomdnb.sk chat room

Close

Online users

You have been away click here for refresh.

  Slovak & world drum 'n' bass scene - 0 users logged in  News

  Koala's cunt hates panda's penis

  Takže.. ako začat? Je to tu! MIMOZA so zvláštnym podtitulom Koala's Cunt Hates Panda's Penis. Podtitul nejdeme rozoberať ako vznikol a ak by ste boli až takí zvedaví, tak radšej napíšte privátnu správu hehee! Liptovský Hrádok znovu zahalí temnota a potkany vylezú z dier, aby mohli 26.2.2010 ukazáť všetkým ostatným návštevníkom Kasína čo majú pre nich pripravené. Tentokrát to bude veľmi temné a potkany
  si pozvali na pomoc starú známu veľmi priateľskú godzillu z Maďarska, ktorú oni síce voľajú sandwich, ale vystupuje pod menom SAVAGE (Killtech, Vestax, Legend):) Savage sa veľmi teší a ospravedlňuje sa, pretože mal miesať špeciálny mix priamo pre Mimozu, ale bohužiaľ má pokazený PC, takže sa to asi nepodarí. No nechajme sa prekvapiť :) Pre istotu vám dáme na stiahnutie jeho posledný mix s názvom We are Killtech. Mix je miešaný na troch gramofonoch a určite stojí za vypočutie! Z domácej pôdy prídu supportnúť známe tváre ako sú Cenco & Dykman (Codered), ktoré sa na túto akciu nesmierne tešia a nadelia vám len to najtvrdšie, najrýchlejšie a najodpornejšie čo v ich bagoch nájdu! A aby nebolo všetko len o dnb, bude sa hrať aj tekno a goregrind pod rukami projektu D.G.B.D. Je to člen kapely Sperm of mankind , ktorá bude na druhý deň vystupovať na Liptov Inferno vol.8 v Kolotočove. Erik vám ukáže, čoho všetkého je schopný a veľmi sa na Liptov teší, pretože ľudia v Bratislave vraj nevedia piť... Vlastnú pôdu doplní Inhuman Terror kru (Killtech), a ak by ste mali chuť ochutnať čo tieto potkany asi hrajú, tak skúste ich najnovší mix Dancing (S)hits. A ak chcete vcas vedieť čo sa nové tvrdé a zlomené deje na Liptove, pridajte si ich na facebooku.
  Ešte pridáme mapu ak by náhodou nejaky navštevník nevedel trafiť, tak stačí sa dostať do Liptovského Hrádku na stanicu a odtiaľ trafíte takto:

  Zväčšiť mapu

  A zhrnieme to - MIMOZA 13, 26.2.2010, 21:00, Liptovský Hrádok, Kasino, entry - 3eur, lineup:

  SAVAGE (Vestax / Legend / Killtech) // Hungary

  Cenco & Dykman (Codered) // PD

  D.G.B.D. + špecialny hosť (Gore-Tekk project) // BA

  Inhuman Terror (Killtech)

   

  coala-cunt-hate-panda-penis-web.jpg

   

  Text: Inhuman Terror

  You must be loged in, to post a comment!


  Comments


  Related

  Inquiry

  Sledujete dianie okolo netlabelov, ktoré ponúkajú hudbu zadarmo?

  RESULTS

  Signall_FM  © dnb.sk crew 2002
  Webhosting sponzorovaný spoločnosťou WebSupport

  Toplist
  Toplist